Doświadczenie i jakość...

TRITEX Sp. z o.o. prowadzi działalność od 1996 roku i specjalizuje się świadczeniu usług w zakresie transportu krajowego. Wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesna flota zapewniają usługi na wysokim poziomie. Od początku swojej działalności firma TRITEX ściśle współpracowała z firmą TRITEX II, która specjalizuje się w hurtowej sprzedaży wyrobów alkoholowych oraz świadczeniu usług transportowych i logistycznych.

Aktualnie zważając na coraz większe potrzeby naszych klientów i dynamiczny rozwój usług transportowych z dniem 1 sierpnia 2007 roku firma TRITEX przejęła całą działalność dotyczącą świadczenia usług transportowych od firmy TRITEX II.

... ale przede wszystkim satysfakcja Klientów.

Działamy na rynku od ponad 10-ciu lat i cały czas rozwijamy się by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych jak i małych firm, instytucji, biur, sklepów, magazynów a także do osób prywatnych i klientów indywidualnych.

W ciągu tak długiego okresu czasu funkcjonowania na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie w świadczeniu usług transportowych, które zostało poparte kontaktami z wieloma firmami, które do dnia dzisiejszego korzystają z naszych usług.